STRONA GŁÓWNA LEKKOATLETYKA NABORY 2023/24 1% PODATKU

BIEŻĄCE WYDARZENIA

Sezon lekkoatletyczny 2024

Osiągnięcia naszych podopiecznych znajdują się m.in.
na stronach:
https://starter.pzla.pl/, oraz
w kalendarzu imprez WMOZLA

Mityng Lekkoatletyczny im. Tadeusza Cygańskiego

Mityng Lekkoatletyczny im. Tadeusza Cygańskiego

ORGANIZATORZY:  Zespół Szkół Łączności w Warszawie, Młodzieżowy Klub Sportowy Syrena,

TERMIN I MIEJSCE: 05.06.2024 r. godz. 12:00,

Stadion lekkoatletyczny ZSŁ, Al. St. Zjednoczonych 24  w Warszawie

Impreza organizowana jest ze środków Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy.

PROGRAM ZAWODÓW:

Bieg Gardenii

1 mila

14:50

Czas rozpoczęcia poszczególnych konkurencji może ulec nieznacznym zmianom. O zmianach powiadomi spiker zawodów.

Punktacja ogólna dla drużyny: 1 miejsce - 10 pkt, 2 miejsce – 6 pkt, 3 miejsce – 3 pkt, miejsca -4  i dalsze - 1 pkt,

Punktowane będą miejsca w 2 kategoriach wiekowych: I-II i kl. III- IV,  osobno dla dziewcząt i chłopców.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

·       W zawodach uczestniczy młodzież klas I-II( pierwsza kategoria wiekowa) oraz  III i IV (druga  kategoria wiekowa) szkół ponadpodstawowych

·       Jeden zawodnik może wystartować w 2 konkurencji i sztafecie.

·       Każdy klub/szkoła może wystawić jedną sztafetę w kategorii mieszanej (2 dziewczęta i 2chłopców z dowolnej kategorii wiekowej)

·       W zawodach mogą brać udział uczniowie szkół ubezpieczeni  na okoliczność zawodów.

·       Trenerzy powinni posiadać przy sobie wypełnione zgody rodziców na uczestnictwo w imprezie ich dzieci .

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia zawodników w formie elektronicznej pocztą mail: d.lewandowska@mkssyrena.pl w nieprzekraczalnym terminie do 03.06.2023r. do godz. 16:00.

W zgłoszeniu prosimy podać Imię i Nazwisko, klasę ucznia  oraz konkurencję, w której wystartuje.

W dniu imprezy przedstawiciele zespołów odbierają wypisane przez organizatora karty startowe (numery startowe) w sekretariacie zawodów na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów.

NAGRODY:

Za miejsca I –III w klasyfikacji– medale + dyplomy,

Za I miejsce w klasyfikacji zbiorowej zespołów (osobno dla dziewcząt i chłopców)- puchary/statuetki

Za I m-ce w biegu na 1 milę  – specjalna nagroda „Gardenii”

PROTESTY: Można składać 15 minut po zakończeniu konkurencji u Sędziego Głównego zawodów.

Dla zespołów organizator przewiduje wodę.

WAŻNE

Dla utrzymania bezpieczeństwa organizator wyznaczy sektory oraz szatnie dla każdej drużyny.

W wyznaczonych sektorach opiekunowie drużyn dbają o bezpieczeństwo swoich podopiecznych stosując się do ogólnych zaleceń BHP i regulaminu obiektu.

Za rzeczy pozostawione w szatni organizator nie odpowiada.

Impreza organizowana jest ze środków Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy.

15.06.2019

Mistrzostwa Warszawy Dzieci - Zawody LDK

08.06.2019

Mistrzostwa Mazowsza dzieci

I Międzyklubowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Pragi Południe Dzieci do lat 15.

zdjęcia>>>

19.03.2019

17 marca uczestniczyliśmy w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych

wyniki>>>

28.01.2019

W celu sprawdzenia formy po okresie roztrenowania zawodnicy klubu wystartowali w halowych zawodach lekkoatletycznych na AWF w Warszawie 12 i 26 stycznia 2019 r.
Wyniki>>>